در حال بارگذاری

شرکت بنیتک با هدف صنعتی‌سازی، ارتقاء کیفیت و توسعه سیستم‌های نوین ساختمانی و با بهره‌گیری از توان مهندسین نخبه و با‌سابقه کشور در عرصه صنعت ساختمان فعالیت می‌نماید.

اطلاعات تماس
 • تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی، خیابان بیستم، پلاک 5، واحد 9
 • 02122303081
 • info@benytech.com
Waffle Roof 17
شرکت بنیـتک با دارا‌ بودن خط تولید قالب‌های وافل مفتخر به تولید بهینه‌ترین قالب‌های سقفی وافل در سایزها و گریدهای گوناگون و منطبق بر شرایط فنی و اجرایی کشور می‌باشد. کیفیت بالای قالب‌های تولیدی و ویژگی‌های اختصاصی آن موجب استقبال روز‌افزون در سراسر کشور و منطقه از قالب‌های وافل شرکت شده است. کارفرمایان و پیمانکاران می‌توانند از طریق ارتباط با کارشناسان شرکت از شرایط مختلف فروش و اجاره انواع قالب‌های وافل بنیـتک مطلع و مناسب‌ترین شیوه برای تامین قالب وافل پروژه‌‌های خود را انتخاب ‌نمایند. Waffle Roof 18 قالب وافل بنیتک غیرماندگار می‌باشد و پس از هر بار استفاده از سقف خارج شده و مجدد مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو کارفرمایان و پیمانکاران می‌توانند قالب های وافل را به تعداد مورد نیاز برای اجرای اولین سقف پروژه تهیه نماید و به دفعات از این قالب‌ها برای اجرای بقیه سقف‌ها و حتی پروژه‌های آتی استفاده نمایند. از روش‌های مختلف تامین قالب وافل می‌توان به خرید قالب وافل و یا اجاره قالب وافل اشاره نمود. از جمله موارد تاثیر‌گذار در انتخاب نحوه تامین قالب وافل می‌توان به متراژ پروژه، شرایط اقتصادی و قراردادی پروژه، تعداد طبقات، برنامه زمان‌بندی اجرا و… اشاره نمود.   Waffle Roof 19 خرید قالب وافل: یکی از روش‌های تامین قالب وافل خرید قالب وافل می‌باشد. کارفرمایان می‌توانند از این طریق نسبت به تهیه قالب نو و یا دست دوم اقدام نمایند. خرید قالب در عمده پروژه‌ها توجیه اقتصادی دارد. همچنین می‌توان پس از اتمام پروژه قالب‌های وافل خریداری شده را به شرکت عودت داد و یا به فروش رسانید و یا به پروژه جدید انتقال داد. اجاره قالب وافل: یکی دیگر از روش های تامین قالب وافل اجاره قالب وافل می‌باشد. کارفرمایان می‌توانند از این طریق نسبت به تهیه قالب نو و یا دست دوم اقدام نمایند. اجاره قالب در پروژه‌های میان‌مرتبه و با برنامه زمان‌بندی اجرای مشخص توجیه اقتصادی دارد. Waffle Roof 21 از مزیت‌های قالب وافل بنیـتک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.
 • ابعاد و هندسه استاندارد و بهینه.
 • مقاومت و دوام بالا در شرایط مختلف محیطی.
 • حداقل‌ استهلاک در کاربرد قالب‌ها.
 • سهولت در حمل و انبارداری.
 • عدم نیاز به مونتاژ در محل کارگاه.
 • دارای اسپیسر ثابت بروی قالب‌ها.
 • امکان ایجاد بازشو در جان تیرچه‌ها.
 • دارای مهره فلزی برای قالب‌برداری.
 • دارای گیره فلزی فیکس‌کننده قالب‌ها.
Waffle Roof 20 شرکت بنیـتک طراح و مجری و تولید کننده قالب وافل شرکت بنیتک مفتخر به تولید قالب‌های وافل بنیتک منطبق بر آیین‌نامه‌ها و استاندارد‌های داخلی و بین‌المللی می‌باشد. سقف وافل بنیتک منطبق بر ضوابط آیین‌نامه بتن آمریکا (ACI) و مبحث 9 مقررات ملی ساختمان می‌باشد. قالب های وافل بنیتک برای شرایط مختلف بارگذاری و کاربری‌های گوناگون و دهانه‌های مختلف طراحی شده‌اند و در تطابق با شرایط فنی و اجرایی کشور تولید می‌شوند. کارفرمایان و پیمانکاران می‌توانند از طریق ارتباط با کارشناسان شرکت از شرایط مختلف فروش و یا اجاره انواع قالب‌های وافل مطلع و مناسب‌ترین شرایط را برای تامین قالب وافل پروژه‌‌های خود انتخاب ‌نمایند.

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.