در حال بارگذاری

شرکت بنیتک با هدف صنعتی‌سازی، ارتقاء کیفیت و توسعه سیستم‌های نوین ساختمانی و با بهره‌گیری از توان مهندسین نخبه و با‌سابقه کشور در عرصه صنعت ساختمان فعالیت می‌نماید.

اطلاعات تماس
 • تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی، خیابان بیستم، پلاک 5، واحد 9
 • 02122303081
 • info@benytech.com

” خدمات شرکت بنیتک “

 

شرکت بنیتک با هدف صنعتی‌سازی و توسعه سیستم‌های نوین ساختمانی و با بهره‌گیری از توان مهندسین نخبه در عرصه صنعت ساختمان فعالیت می‌نماید.کاربرد و توسعه سیستم‌هایی که بتوانند موجب افزایش کیفیت و ایمنی ساختمان، کاهش هزینه‌های ساخت و بهبود عملکرد ساختمان‌ها بشوند از اهداف شرکت بنیتک می‌باشد.

 
 

در این راستا واحد تحقیق و توسعه شرکت با تمرکز فعالیت‌های خود در زمینه سقف‌های نوین ساختمانی موفق به طراحی، ثبت و توسعه سقف وافل بنیتک شده است. این شرکت همچنین با دارا بودن خط تولید قالب‌های وافل و اخذ تاییدیه‌های فنی از مراجع ذیل صلاح مفتخر به تولید بهینه‌ترین قالب‌های سقفی وافل در سایز‌های گوناگون و منطبق بر شرایط فنی و اجرایی کشور می‌باشد. حاله به بررسی خدمات شرکت بنیتک می پردازیم:

 

1- مشاوره سقف وافل

در این بخش از خدمات شرکت بنیتک کارفرمایان محترم در سراسر کشور می‌توانند با ارسال نقشه‌های معماری و مستندات فنی پروژه، از خدمات اولیه و مشاوره سقف وافل به صورت رایگان بهره‌مند شوند. خدمات اولیه و مشاوره در دپارتمان طراحی شرکت شامل موارد زیر می‌باشد:

 • برگزاری جلسات حضوری مورد نیاز برای مسائل فنی و توجیهی
 • ارائه مشاوره و پیشنهادات اولیه و بررسی امکان کاربرد سقف‌ وافل منطبق بر شرایط و معذوریات پروژه.
 • ارائه بهترین جانمایی برای عناصر سازه‌ای شامل ستون‌ها و دیوارهای برشی منطبق بر نیازهای سازه‌ای و شرایط معماری .
 • تهیه گزارش فنی و اقتصادی و ارائه برآورد از میزان مصالح مصرفی و هزینه تمام شده اجرای اسکلت پروژه با سیستم سقف وافل.

2- پیمانکار سقف وافل

از رسالت‌های این مجموعه بهبود و بهینه‌سازی پیوسته تکنولوژی سقف وافل با تکیه بر تجربیات گسترده در زمینه تولید قالب وافل، طراحی سازه و اجرا اسکلت ساختمان می‌باشد و گسترش روز افزون کاربرد تکنولوژی سقف وافل بنیتک در سطح کشور و منطقه و مشارکت در طرح و ساخت صد‌ها پروژه شاخص ساختمانی در اقصی نقاط کشور نشان از کیفیت بالای خدمات و محصولات کشور می‌باشد. شرکت بنیتک پیمانکار سقف وافل ، با پشتوانه مشارکت در صد‌ها پروژه ساختمانی همچنین با در اختیار داشتن تجهیزات اجرایی منطبق با سیستم سقفِ وافل، تکیه بر دانش فنی مهندسین اجرایی و اکیپ‌های آموزش دیده خود اجرای کامل ساختمان با سیستم سقف وافل بنیتک را بر اساس آخرین متد‌های اجرایی مدیریت و پروژه را کنترل می‌کند.

3- طراحی سقف وافل

شرکت بنیتک توسط به روزترین نرم افزار‌ها سیستمی مدولار و نوین را برای ساخت سقف‌های وافل طراحی و ارائه می‌کند. قالب‌های وافل شرکت به نحوی طراحی و تناسب بندی شده‌اند که در عین انطباق با شرایط فنی و اجرایی کشور کاملا بهینه باشند تا امکان اجرای سریع، اقتصادی و ایمن ساختمان‌ها با دهانه‌های مختلف فراهم شوند.

4- فروش قالب وافل

این شرکت‌ قالب‌های وافل را به صورت نو و دست دوم به فروش می‌رساند.

5- اجاره قالب وافل

شرکت بنیتک قالب های وافل مورد نیاز برای اجرای سقف وافل را برای کارفرمایان سراسر کشور تامین می‌نماید. یکی از روش‌های تامین قالب وافل اجاره قالب وافل می‌باشد. پیش از اقدام برای اجاره قالب وافل می‌بایست شرایط پروژه که در ادامه آن‌ها را نام خواهیم برد:

 • سایز قالب وافل مورد نیاز پروژه
 • تعداد قالب وافل مورد نیاز پروژه
 • مدت زمان اجاره قالب وافل به پروژه‌ها
 • چگونگی محاسبه مبلغ اجاره قالب وافل
 • نحوه تحویل و عودت اجاره قالب‌های وافل
 

کیفیت بالای خدمات و محصولات شرکت موجب استقبال و گسترش روز‌افزون کاربرد تکنولوژی سقف وافل بنیتک در سطح کشور و منطقه گردیده است. این شرکت با پشتوانه مشارکت در صدها پروژه شاخص ساختمانی در اقصی نقاط کشور و از طریق دفاتر و نمایندگی‌های شهری و استانی خود خدمات طراحی و اجرا اسکلت با سیستم سقف وافل بنیتک و همچنین تامین قالب‌های وافل بنینک را برای مشتریان خود در سطح کشور و منطقه ارائه می‌نماید.

شما می‌توانید برای درخواست هر یک از خدمات شرکت بنیتک به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید یا با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.