در حال بارگذاری

شرکت بنیتک با هدف صنعتی‌سازی، ارتقاء کیفیت و توسعه سیستم‌های نوین ساختمانی و با بهره‌گیری از توان مهندسین نخبه و با‌سابقه کشور در عرصه صنعت ساختمان فعالیت می‌نماید.

اطلاعات تماس
  • تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی، خیابان بیستم، پلاک 5، واحد 9
  • 02122303081
  • info@benytech.com

 شرکت بنیتک سیستمی مدولار و نوین را برای ساخت سقف وافل ارائه می کند. قالب وافل شرکت به نحوی طراحی و تناسب بندی شده اند تا در عین انطباق با شرایط فنی و اجرایی کشور کاملا بهینه باشند تا امکان اجرای سریع، اقتصادی و ایمن ساختمان ها با دهانه های مختلف فراهم شوند.

قالب های وافل بنیتک با ابعاد افقی 75 سانتی متر در 75 سانتی متر و در ارتفاع های متفاوت تولید می شوند. برای اولین بار در دنیا این قالب ها دارای اسپیسر بروی خود قالب ها می باشد و می توان این قالب ها را در دو حالت با اسپیسر و بدون اسپیسر بکار برد . وجود اسپیسر بروی قالب ها موجب افزایش سرعت، دقت و نظم در آرماتوربندی سقف شده و در این حالت نیاز به اسپیسر جداگانه برای سقف را منتفی می کند.

سقف وافل

ویژگی های سقف های وافل بنیتک:

سقف های وافل را می توان برای دهانه های مختلف و کاربری های گوناگون به کار برد.در جدول زیر برخی مشخصات سقف های وافل بنیتک شامل ضخامت سقف، وزن سقف و تخمینی از مصرف مصالح تقریبی اسکلت با سیستم سقف وافل بنیتک آورده شده است.

قالب وافل

همچنین در جداول زیر مقایسه برخی از مشخصات سقف وافل بنیتک شامل ضخامت و وزن بار مرده سقف با سایر سیستم های سقف مانند سقف یوبوت، سقف کوبیاکس و سقف پیش تنیده ارائه شده است. همانگونه که مشاهده می شود در دهانه های یکسان ضخامت سقف مورد نیاز برای سیستم وافل به مقدار ناچیزی بیشتر از سقف های مشابه می باشد اما وزن مرده سقف وافل بنیتک به مقدار قابل توجهی کمتر از دیگر سیستم های سقف می باشد. این مزیت موجب بهینه سازی قابل توجهی در سقف وافل  بنیتک نسبت به سایر سقف ها شده است.

سقف وافل

همچنین قالب های وافل بنیتک نسبت به دیگر قالب های وافل موجود در کشور دارای مزایای فراوانی می باشد که به چند مورد در ذیل اشاره شده است.

  • بهینه بودن هندسه قالب ها به نحوی که سبک ترین سقف وافل را نتیجه میدهد که به طبع آن موجب بهینه سازی در مصرف مصالح مصرفی در اسکلت می گردد.
  • ابعاد مناسب قالب ها از جهت حمل، کاربرد و انبار داری و ایجاد سقف وافل با فاصله مناسب مرکز به مرکز 75 سانتی متر برای تیرچه های متعامد.
  • مقاومت بالا و بهتر قالب های وافل بنیتک در برابر بارگذاری، ضربه و سقوط
  • دارا بودن اسپیسر به روی خود قالب ها که موجب افزایش سرعت، دقت و نظم در اجرا می گردد.

در جدول زیر مشخصات فنی قالب های وافل بنیتک آورده شده است.

قالب وافل

یک پاسخ یا نظر بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.