در حال بارگذاری

شرکت بنیتک با هدف صنعتی‌سازی، ارتقاء کیفیت و توسعه سیستم‌های نوین ساختمانی و با بهره‌گیری از توان مهندسین نخبه و با‌سابقه کشور در عرصه صنعت ساختمان فعالیت می‌نماید.

اطلاعات تماس
  • تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی، خیابان بیستم، پلاک 5، واحد 9
  • 02122303081
  • info@benytech.com

این شرکت قالب های وافل را برای کارفرمایان سراسر کشور تامین می‌نماید.

اجاره قالب وافل یکی دیگر از روش‌های تامین قالب وافل می‌باشد. کارفرمایان می‌توانند از این طریق نسبت به تهیه قالب نو و یا دست دوم اقدام نمایند. اجاره قالب در پروژه‌های میان‌مرتبه و با برنامه زمان‌بندی اجرای مشخص توجیه اقتصادی دارد.

شرایط اجاره قالب وافل شرکت بنیتک

شرکت بنیـتک با دارا‌ بودن خط تولید قالب‌های وافل مفتخر به تولید بهینه‌ترین قالب‌های سقفی وافل در سایزها و گریدهای گوناگون و منطبق بر شرایط فنی و اجرایی کشور می‌باشد. کیفیت بالای قالب‌های تولیدی و ویژگی‌های اختصاصی آن موجب استقبال روز‌افزون در سراسر کشور و منطقه از قالب‌های وافل شرکت شده است. کارفرمایان و پیمانکاران می‌توانند از طریق ارتباط با کارشناسان شرکت از شرایط مختلف فروش و اجاره انواع قالب‌های وافل بنیـتک مطلع و مناسب‌ترین شیوه برای تامین قالب وافل پروژه‌‌های خود را انتخاب ‌نمایند.

قالب وافل بنیتک غیرماندگار می‌باشد و پس از هر بار استفاده از سقف خارج شده و مجدد مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو کارفرمایان و پیمانکاران می‌توانند قالب های وافل را به تعداد مورد نیاز برای اجرای اولین سقف پروژه تهیه نماید و به دفعات از این قالب‌ها برای اجرای بقیه سقف‌ها و حتی پروژه‌های آتی استفاده نمایند. از روش‌های مختلف تامین قالب وافل می‌توان به خرید قالب وافل و یا اجاره قالب وافل اشاره نمود. از جمله موارد تاثیر‌گذار در انتخاب نحوه تامین قالب وافل می‌توان به متراژ پروژه، شرایط اقتصادی و قراردادی پروژه، تعداد طبقات، برنامه زمان‌بندی اجرا و… اشاره نمود.

15 12

خرید قالب وافل:

یکی از روش‌های تامین قالب وافل خرید قالب وافل می‌باشد. کارفرمایان می‌توانند از این طریق نسبت به تهیه قالب نو و یا دست دوم اقدام نمایند. خرید قالب در عمده پروژه‌ها توجیه اقتصادی دارد. همچنین می‌توان پس از اتمام پروژه قالب‌های وافل خریداری شده را به شرکت عودت داد و یا به فروش رسانید و یا به پروژه جدید انتقال داد.

از مزیت‌های قالب وافل بنیـتک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود

• ابعاد و هندسه استاندارد و بهینه • مقاومت و دوام بالا در شرایط مختلف محیطی • حداقل‌ استهلاک در کاربرد قالب‌ها • سهولت در حمل و انبارداری • عدم نیاز به مونتاژ در محل کارگاه • دارای اسپیسر ثابت بروی قالب‌ها • امکان ایجاد بازشو در جان تیرچه‌ها • دارای مهره فلزی برای قالب برداری • دارای گیره فلزی فیکس‌ کننده قالب‌ها‌

19 17 1

شرکت بنیـتک طراح و مجری و تولید کننده قالب وافل

شرکت بنیتک مفتخر به تولید قالب‌های وافل بنیتک منطبق بر آیین‌نامه‌ها و استاندارد‌های داخلی و بین‌المللی می‌باشد. سقف وافل بنیتک منطبق بر ضوابط آیین‌نامه بتن آمریکا (ACI) و مبحث 9 مقررات ملی ساختمان می‌باشد. قالب های وافل بنیتک برای شرایط مختلف بارگذاری و کاربری‌های گوناگون و دهانه‌های مختلف طراحی شده‌اند و در تطابق با شرایط فنی و اجرایی کشور تولید می‌شوند. کارفرمایان و پیمانکاران می‌توانند از طریق ارتباط با کارشناسان شرکت از شرایط مختلف فروش و یا اجاره انواع قالب‌های وافل مطلع و مناسب‌ترین شرایط را برای تامین قالب وافل پروژه‌‌های خود انتخاب ‌نمایند.

21